HUVITEGEVUS > Huviringid

Paide kino kava e-mailile

Paide kino kava e-mailile

HUVIRINGIDE RUUMIKASUTUSE AJAKAVA
HUVIRINGID
Segarahvatantsurühm LOOMISEL Kätlin Merisalu 56600134 c2tlin@gmail.com   
Segarahvatantsurühm RIIKAR Tiiu Vellama  5189824 tiiu.vellama@gmail.com
Naisrahvatantsurühm KÄGÄRÄ Anneli Nõmmik  5524406 anneli.nommik@seb.ee  
Eakate tantsurühm SEENIORID Pilvi Kriisa 55977106 pilvikriisa@gmail.com
Memmede tantsurühm SINILILL Vilma Okas  56661503 vilmaokas@hot.ee
PAIDE NAISKOOR Sirje Grauberg 5515155 sirje.grauberg@gmail.com
Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com
PAIDE MEESKOOR Malle Nööp 53301818 mallen@hot.ee
Ansambel SLAVJANUŠKA Sirje Unga 5513013 sirjeung@hot.ee
Paide Huviteater Marju Lille 5041984 marjulille@gmail.com
Eakate klubi HÄMARIK Eha Vessmann 53314170 eha.vessmann@mail.ee
Järvamaa Kultuuri Teabetuba Tiiu Saarist  5171855 tiiusaarist@hot.ee
Kundalini jooga Kalev Veskimäe 53330099 kalev@veskimae.com
Tai Chi treeningud Vjatseslav Kalenski 56 497 299  
Laste jooga Kristin Kuhlap 5 146 036 kristin_kuhlap@hotmail.com
Paide Võimlemiskool  Piret Tuiken 5175541 Piret@voimlemiskool.ee
Ingeri-Soome tantsurühm Herta Preema 58087409 herta.preema@mail.ee
Linetants Kristiine Masso 55946426 kristiine.masso@mail.ee  
Salsa treener: Rosa Cruz
kontakt: Helme Anton
53474843 helme.anton@gmail.com
Hotsport: tütarlaste tantsuline liikumine Taimi Ainjärv 5039159 info@hotsport.ee
Zumba Alyona Tinyakova 56950268 alyona.morozova.am@gmail.com
 
LASTE MUUSIKASTUUDIO
 Beebikool  Sirje Grauberg    5515155 sirje.grauberg@gmail.com
Koolieelikute laulu-mängu ring
pillimäng (viiul, ukulele, väikekannel, plaatpillid, rütmipillid) Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com
1.-12.klasside ansamblid, soololaul
BALLETISTUUDIO
5-12.aastased lapsed Sanna Kondas 56918359 sannakondas@hot.ee
Täiskasvanud Merike Ivanov 5514027 merikeivanov@hotmail.com
CRAUSE TANTSUKOOL
Seltskonnatants: kursused, hobitants Katrin Kruuse 5104464 crause@crause.ee
Võistlustants lastele

otsi

Postrid

2815.t1.jpg

2806.t1.jpg

2801.t1.jpg

2796.t1.jpg

2797.t1.jpg

2798.t1.jpg

2799.t1.jpg

2789.t1.jpg

2759.t1.jpg

2757.t1.jpg

2758.t1.jpg

2738.t1.jpg

2714.t1.jpg

2484.t1.jpg

Ürituste kalender

paidekultuurikeskus.ee kalender

Täna on Teisipäev, 22.05.2018 19:04:15

< Mai 2018 >
Ndl E T K N R L P
1/18 30 1 2 3 4 5 6
2/19 7 8 9 10 11 12 13
3/20 14 15 16 17 18 19 20
4/21 21 22 23 24 25 26 27
5/22 28 29 30 31 1 2 3

icon.fb.svg

Uudised

Pildid

Küsitlused

Liitu uudiskirjaga

- admin - AXIS MULTIMEDIA 2011-2016