HUVITEGEVUS > Huviringid

Rakvere_Teater_1140x200_gravi.jpg

Paide kino kava e-mailile

Paide kino kava e-mailile

HUVIRINGID
Segarahvatantsurühm LOOMISEL Kätlin Merisalu 56600134 c2tlin@gmail.com   
Segarahvatantsurühm RIIKAR Tiiu Vellama  5189824 tiiu.vellama@gmail.com
Naisrahvatantsurühm KÄGÄRÄ Anneli Nõmmik  5524406 anneli.nommik@seb.ee  
Eakate tantsurühm SEENIORID Leili Paits  5576814 reet.tammsaar@mail.ee
Memmede tantsurühm SINILILL Vilma Okas  56661503 vilmaokas@hot.ee
PAIDE NAISKOOR Sirje Grauberg 5515155 sirje.grauberg@gmail.com
Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com
PAIDE MEESKOOR Malle Nööp 53301818 mallen@hot.ee
LASTE MUUSIKASTUUDIO
* Beebikool  Sirje Grauberg  5515155 sirje.grauberg@gmail.com
* 1.-2. klassi ansambel 
* Individuaalne soololaul
* 3.-5. klassi ansambel 
Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com
* 8-12. klassi laulustuudio Sirjelind

BALLETISTUUDIO

* 5-6.aastased lapsed
* 7-10.aastased lapsed
Täiskasvanud

 

Sanna Kondas

Merike Ivanov

56918359

5514027
 

sannakondas@hot.ee

merikeivanov@hotmail.com
 
Ansambel SLAVJANUŠKA Sirje Unga 5513013 sirjeung@hot.ee
Paide Huviteater Marju Mändmaa 5041984  marju@paideyg.ee
Eakate klubi HÄMARIK Eha Vessmann 53314170 eha.vessmann@mail.ee
Järvamaa Kultuuri Teabetuba Tiiu Saarist  5171855 tiiusaarist@hot.ee
Kundalini jooga Kalev Veskimäe 53330099 kalev@veskimae.com
Tai Chi treeningud Vjatseslav Kalenski 56 497 299  
Paide Võimlemiskool - ballett Piret Tuiken 5175541 Piret@voimlemiskool.ee
Ingeri-Soome tantsurühm Herta Preema 58087409 herta.preema@mail.ee
Linetants Kristiine Masso-Sild 55946426 kristiine.masso@mail.ee  
Idamaine kõhutants Jane Paberit 5142823 jane.paberit@gmail.com   
Crause Tantsukool
- Seltskonnatants
- võistlustants lastele
Katrin Kruuse 5104464 crause@crause.ee

otsi

Postrid

2315.t1.jpg

2306.t1.jpg

2300.t1.jpg

2301.t1.jpg

2302.t1.jpg

2304.t1.jpg

2305.t1.jpg

2294.t1.jpg

2254.t1.jpg

2244.t1.jpg

2219.t1.jpg

2145.t1.jpg

2117.t1.jpg

2005.t1.jpg

1901.t1.jpg

Ürituste kalender

paidekultuurikeskus.ee kalender

Täna on Laupäev, 29.04.2017 14:18:16

< Aprill 2017 >
Ndl E T K N R L P
1/13 27 28 29 30 31 1 2
2/14 3 4 5 6 7 8 9
3/15 10 11 12 13 14 15 16
4/16 17 18 19 20 21 22 23
5/17 24 25 26 27 28 29 30

icon.fb.svg

Uudised

Pildid

Küsitlused

Liitu uudiskirjaga

- admin - AXIS MULTIMEDIA 2011-2016