HUVITEGEVUS > Huviringid

Paide kino kava e-mailile

Paide kino kava e-mailile

HUVIRINGID
Segarahvatantsurühm LOOMISEL Kätlin Merisalu 56600134 c2tlin@gmail.com   
Segarahvatantsurühm RIIKAR Tiiu Vellama  5189824 tiiu.vellama@gmail.com
Naisrahvatantsurühm KÄGÄRÄ Anneli Nõmmik  5524406 anneli.nommik@seb.ee  
Eakate tantsurühm SEENIORID Leili Paits  5576814 reet.tammsaar@mail.ee
Memmede tantsurühm SINILILL Vilma Okas  56661503 vilmaokas@hot.ee
PAIDE NAISKOOR Sirje Grauberg 5515155 sirje.grauberg@gmail.com
Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com
PAIDE MEESKOOR Malle Nööp 53301818 mallen@hot.ee
LASTE MUUSIKASTUUDIO
* Beebikool  Sirje Grauberg  5515155 sirje.grauberg@gmail.com
* 1.-2. klassi ansambel 
* Individuaalne soololaul
* 3.-5. klassi ansambel 
Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com
* 8-12. klassi laulustuudio Sirjelind

BALLETISTUUDIO

* 5-6.aastased lapsed
* 7-10.aastased lapsed
Täiskasvanud

 

Sanna Kondas

Merike Ivanov

56918359

5514027
 

sannakondas@hot.ee

merikeivanov@hotmail.com
 
Ansambel SLAVJANUŠKA Sirje Unga 5513013 sirjeung@hot.ee
Paide Huviteater Marju Mändmaa 5041984  marju@paideyg.ee
Eakate klubi HÄMARIK Eha Vessmann 53314170 eha.vessmann@mail.ee
Järvamaa Kultuuri Teabetuba Tiiu Saarist  5171855 tiiusaarist@hot.ee
Kundalini jooga Kalev Veskimäe 53330099 kalev@veskimae.com
Tai Chi treeningud Vjatseslav Kalenski 56 497 299  
Paide Võimlemiskool - ballett Piret Tuiken 5175541 Piret@voimlemiskool.ee
Ingeri-Soome tantsurühm Herta Preema 58087409 herta.preema@mail.ee
Linetants Kristiine Masso 55946426 kristiine.masso@mail.ee  
Idamaine kõhutants Jane Paberit 5142823 jane.paberit@gmail.com   
Crause Tantsukool
- Seltskonnatants
- võistlustants lastele
Katrin Kruuse 5104464 crause@crause.ee

otsi

Postrid

2420.t1.jpg

2421.t1.jpg

2417.t1.jpg

2418.t1.jpg

2405.t1.jpg

2406.t1.jpg

2386.t1.jpg

2388.t1.jpg

2359.t1.jpg

2361.t1.jpg

2333.t1.jpg

2328.t1.jpg

2320.t1.jpg

2318.t1.jpg

2319.t1.jpg

2195.t1.jpg

2145.t1.jpg

Ürituste kalender

paidekultuurikeskus.ee kalender

Täna on Neljapäev, 24.08.2017 11:43:24

< August 2017 >
Ndl E T K N R L P
1/31 31 1 2 3 4 5 6
2/32 7 8 9 10 11 12 13
3/33 14 15 16 17 18 19 20
4/34 21 22 23 24 25 26 27
5/35 28 29 30 31 1 2 3

icon.fb.svg

Uudised

Pildid

Küsitlused

Liitu uudiskirjaga

- admin - AXIS MULTIMEDIA 2011-2016