HUVITEGEVUS > Huviringid

Paide kino kava e-mailile

Paide kino kava e-mailile

HUVIRINGID
Segarahvatantsurühm LOOMISEL Kätlin Merisalu 56600134 c2tlin@gmail.com   
Segarahvatantsurühm RIIKAR Tiiu Vellama  5189824 tiiu.vellama@gmail.com
Naisrahvatantsurühm KÄGÄRÄ Anneli Nõmmik  5524406 anneli.nommik@seb.ee  
Eakate tantsurühm SEENIORID Pilvi Triisa 55977106 pilvitriisa@gmail.com
Memmede tantsurühm SINILILL Vilma Okas  56661503 vilmaokas@hot.ee
PAIDE NAISKOOR Sirje Grauberg 5515155 sirje.grauberg@gmail.com
Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com
PAIDE MEESKOOR Malle Nööp 53301818 mallen@hot.ee
Ansambel SLAVJANUŠKA Sirje Unga 5513013 sirjeung@hot.ee
Paide Huviteater Marju Mändma 5041984 mandmaamarju@gmail.com
Eakate klubi HÄMARIK Eha Vessmann 53314170 eha.vessmann@mail.ee
Järvamaa Kultuuri Teabetuba Tiiu Saarist  5171855 tiiusaarist@hot.ee
Kundalini jooga Kalev Veskimäe 53330099 kalev@veskimae.com
Tai Chi treeningud Vjatseslav Kalenski 56 497 299  
Laste jooga Kristin Kuhlap 5 146 036 kristin_kuhlap@hotmail.com
Paide Võimlemiskool  Piret Tuiken 5175541 Piret@voimlemiskool.ee
Ingeri-Soome tantsurühm Herta Preema 58087409 herta.preema@mail.ee
Linetants Kristiine Masso 55946426 kristiine.masso@mail.ee  
Salsa treener: Rosa Cruz
kontakt: Helme Anton
53474843 helme.anton@gmail.com
Hotsport: tütarlaste tantsuline liikumine Taimi Ainjärv 5039159 info@hotsport.ee
Zumba Alyona Tinyakova 56950268 alyona.morozova.am@gmail.com
 
LASTE MUUSIKASTUUDIO
 Beebikool  Sirje Grauberg    5515155 sirje.grauberg@gmail.com
Koolieelikute laulu-mängu ring
pillimäng (viiul, ukulele, väikekannel, plaatpillid, rütmipillid) Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com
1.-12.klasside ansamblid, soololaul
BALLETISTUUDIO
5-12.aastased lapsed Sanna Kondas 56918359 sannakondas@hot.ee
Täiskasvanud Merike Ivanov 5514027 merikeivanov@hotmail.com
CRAUSE TANTSUKOOL
Seltskonnatants: kursused, hobitants Katrin Kruuse 5104464 crause@crause.ee
Võistlustants lastele

otsi

Postrid

2494.t1.jpg

2485.t1.jpg

2487.t1.jpg

2484.t1.jpg

2481.t1.jpg

2479.t1.jpg

2405.t1.jpg

2406.t1.jpg

2386.t1.jpg

2387.t1.jpg

2388.t1.jpg

2359.t1.jpg

2361.t1.jpg

2356.t1.jpg

2320.t1.jpg

2318.t1.jpg

2319.t1.jpg

2145.t1.jpg

Ürituste kalender

paidekultuurikeskus.ee kalender

Täna on Esmaspäev, 25.09.2017 14:26:46

< September 2017 >
Ndl E T K N R L P
1/35 28 29 30 31 1 2 3
2/36 4 5 6 7 8 9 10
3/37 11 12 13 14 15 16 17
4/38 18 19 20 21 22 23 24
5/39 25 26 27 28 29 30 1

icon.fb.svg

Uudised

Pildid

Küsitlused

Liitu uudiskirjaga

- admin - AXIS MULTIMEDIA 2011-2016